BEZMAKSAS PIEGĀDE PIRKUMIEM VIRS 50 EUR
lv
 • en
 • lv
BEZMAKSAS PIEGĀDE PIRKUMIEM VIRS 50 EUR
lv
 • en
 • lv
GROZS 0

NOTEIKUMI UN DISTANCES LĪGUMS

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam šajā vietnē piedāvātās preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pircējs apņemas apmaksāt un pieņemt pasūtītās preces, kā arī, veicot pasūtījumu, sniegt precīzus datus, kas nepieciešami, lai īstenotu Pircēja pasūtījumu.

Samaksas un piegādes kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pasūtot preci ar pakomāta piegādi, pie piezīmēm, Pircējs norāda vēlamo Omniva pakomāta piegādes adresi. Ja Pircējs nav norādījis konkrētu adresi, pasūtījums tiek nosūtīts uz Pircēja adresei tuvāko Omniva pakomātu.

Preču sagatavošanas laiks ir 2-5 darba dienas no laika kopš ir saņemta apmaksa par preci. Informēsim Pircēju, ja šo termiņu svarīgu apstākļu dēļ nav iespējams ievērot (piemēram, nav pieejama pasūtītā prece), un saskaņosim ar Pircēju citu piegādes termiņu.

Piegāde ar Omniva pakomātu - piegādes ilgums 2-3 darba dienas.

Piegāde ar Omniva kurjeru - piegādes ilgums 1 darba diena.

Piegāde ar Latvijas pastu - piegādes ilgums 2-5 darba dienas.

Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pēc kopējā pasūtīto preču svara un izmēra.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli elektroniski uz: hi@simpleconcept.lv Atteikuma vēstulei jāsatur sekojoša informācija:

 • Pircēja vārds, uzvārds, adrese un tālruņa numurs
 • Bankas konta numurs, no kura maksāts par preci
 • Preces nosaukums 
 • Veiktā pasūtījuma numurs un datums 
 • Datums, kad saņemta prece (prece nonākusi Pircēja valdījumā)

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam, tai jābūt nelietotai un nebojātā oriģinālajā iepakojumā. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • Pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ
 • Pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Atlaižu kodi

Pārdevējs var piedāvāt Akcijas ietvaros ievadīt konkrētu atlaižu kodu, kas ir norādīts akcijas banerī, publiskā soctīkla ierakstā utml., piemēram: SIMPLE, ko jāievada speciālā tam atvēlētā lauciņā pie Pasūtījuma Noformēšanas internetveikalā. Tādējādi nodrošinot Pircējam produktu ar atlaidi.

Noslēguma noteikumi

Pārdevējs tiek atbrīvots no jebkādas atbildības gadījumos, kad zaudējumi rodas tāpēc, ka Pircējs, neņemot vērā Pārdevēja ieteikumus un savas saistības, nav iepazinies ar šiem Noteikumiem un Privātuma politiku, kaut gan šāda iespēja viņam tika dota.

Pārdevējam ir tiesības jebkurā brīdī mainīt Noteikumus un Privātuma politiku.

Attiecībām, kas rodas uz šo Noteikumu pamata, tiek piemērotas Latvijas Republikas likumdošanas normas.

Visas nesaskaņas, kas rodas sakarā ar šo Noteikumu izpildi, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas panākt vienošanos 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā, strīds tiek risināts Latvijas Republikas tiesību aktu noteiktajā kārtībā.